Zmrzlinovače

5 položek celkem
Stroj na zmrzlinu (zmrzlinovač) - DOMO DO2309I, 1 litr
739 Kč

Výrobník zmrzliny pro každodenní použití

Kód: DO2309I
Zmrzlinovač s kompresorem - DOMO DO9066I
5 989 Kč

Automatický výrobník zmrzliny s vlastním kompresorem: zároveň chladí i míchá. Snadno a rychle Vám připraví jakoukoliv zmrzlinu, či sorbet.

Kód: DO9066I
Zmrzlinovač s kompresorem - DOMO DO9201I, kompresorový
6 989 Kč

Plně automatický zmrzlinovač s vestavěným kompresorem pro přípravu až 2 litrů výborné zmrzliny nebo sorbetu. Vyjímatelná nádoba bez nutnosti namrazování v mrazáku.

Kód: DO9201I
Zmrzlinovač s kompresorem - černý - Boretti B100
9 999 Kč

Domácí samochladící zmrzlinovač s kompresorem a 3 automatickými programy. Pro přípravu až 2 l zmrzliny ve vyjímatelné nerezové nádobě. Elektronické ovládání s přehledným displejem.

Kód: B100
Zmrzlinovač s kompresorem - červený - Boretti B101
9 999 Kč

Domácí výrobník zmrzliny s kompresorem během 30 minut vychladí a ušlehá až 2 litry zmrzliny. Vyjímatelná nerezová nádoba. Snadné ovládání se 3 programy a přehledným displejem.

Kód: B101

Letní osvěžení v podobě domácí zmrzliny. Co víc si přát ? Potěšte sebe i své děti zmrzlinou podle vlastního výběru. Vyrobte si doma ovocnou zmrzlinu nebo ovocný sorbet. Svou vlastní zmrzlinu oceníte i pokud trpíte nějakou alergií či druhem intolerance.

U nás můžete vybírat zmrlinovače mezi kvalitní belgickou značkou DOMO, nebo italskou značkou BORETTI, která si mimo kvalitu a prestiž potrpí také na dokonalém designu. 

Vybirat můžete mezi zmrzlinovači s chladící nádobou a zmrzlinovači s kompresorem.

Zmrzlinovače s chladící nádobou obsahují dvojstěnnou nádobu, kterou je potřeba před přípravou vložit do mrazáku, většinou alespoň na 10 hodin. Ovšem samotná příprava zmrzliny je zase rychlejší a to v délce cca 20 minut a jejich cena je o poznání nižší.

Zmrzlinovače s kompresorem zvládnou přípravu zmrzliny sami a kvalitně ovšem samotná přírava zmrzliny trva 2x tak déle a jsou i energeticky náročnější. Jejich cena se pohybuje v řádech tisíců, ale zase si v nich můžete vyrobit zmrzliny kolik chcete na rozdíl od zmrzlinovače s chladící nádobou, kde vzhledem k dlouhému nachlazení nádobí zvládnete vyrobit jen jednu dávku denně.