Žehličky

8 položek celkem
Napařovač oděvů
989 Kč

Velmi výkonný ruční napařovač oděvů. Horkou párou dokáže žehlit vertikálně přímo na ramínku či záclony apod. Přídavný kartáč vám zároveň pomůže kabát zbavit případných chloupků.

Kód: DO7056S
Žehlička s parním generátorem 4 bar - DOMO DO7089S, nerezová plocha
Novinka
2 789 Kč

Parní generátor o síle 4 bar pro stálý a silný proud páry a vysoký parní ráz. Vyjímatelná nádržka na vodu a hladká nerezová žehlící plocha pro snadné žehlení. Nerezová žehlící...

Kód: DO7089S
Žehlička s parním generátorem 4 bar - DOMO DO7087S, keramická
Novinka
2 889 Kč

Žehlička s parním generátorem o síle 4 bar pro stálý a silný proud páry a vysoký parní ráz. Vyjímatelná nádržka na vodu. Keramická žehlící plocha pro snadné žehlení.

Kód: DO7087S
Žehlička s parním generátorem 4 bar - DOMO DO7099S, keramická
Novinka
2 889 Kč

Žehlička s parním generátorem o síle 4 bar pro stálý a silný proud páry a vysoký parní ráz. Vyjímatelná nádržka na vodu. Keramická žehlící plocha.

Kód: DO7099S
Žehlička s parním generátorem 4 bar - DOMO DO7106S, nerezová plocha
Novinka
2 889 Kč

Žehlička s parním generátorem o síle 4 bar pro stálý a silný proud páry a vysoký parní ráz. Vyjímatelná nádržka na vodu. Nerezová žehlící plocha.

Kód: DO7106S
Žehlička s parním generátorem 5 bar - DOMO DO7109S
Novinka
2 889 Kč

Parní žehlička s výkonným generátorem páry. Velkým 2 l zásobník na vodu, pro rychlé a efektivní žehlení většího množství prádla. Hladká keramická žehlicí plocha.

Kód: DO7109S
Žehlička s parním generátorem 6 bar - DOMO DO7108S, keramická
Novinka
3 489 Kč

Žehlička s parním generátorem o síle 6 bar pro stálý a silný proud páry a vysoký parní ráz. Vyjímatelná nádržka na vodu. S keramickou žehlící plochou.

Kód: DO7108S
Žehlička s parním generátorem 7,5 bar - DOMO DO7110S, keramická
Novinka
5 889 Kč

Žehlička vybavená novým parním generátorem DOMO o síle 7,5 bar. Navíc hladkou keramická plocha pro ještě snadnější žehlení.

Kód: DO7110S

Při nákupu žehličky nemůže rozhodovat jen pěkný design. Žehličky se liší, typem žehlící plochy, hmotností, parním rázem, příkonem a také délkou přívodního kabelu. Žehlíte raději na suchou s pomocí páry? Toto je nejzásadnější otázka. Suché žehličky jsou vhodné spíše pro vyznavače klasického žehlení bez páry. Jejich ceny jsou nízké a jsou snadno udržovatelné, protože na nich nevzniká vodní kámen. Žehlení se suchou žehličkou ovšem trvá delší dobu a je namáhavější. Napařovací žehličky jsou velmi oblíbené a to díky tomu, že žehlení s nimi je mnoho jednodušší. Parní generátory zase ocení ti, kteří žehlí velmi často a velké množství. Pára se díky vysokému tlaku dostane až do nitra vláken a žehlení je tak efektivnější. 

Např. Žehlička s parním generátorem 7,5 bar -keramická plocha, je naprostý TOP pro opravdu snadné a efektivní žehlení.