Stolní mixéry

4 položek celkem
Stolní mixér B-smart - DOMO DO441BL, 1,5 l
789 Kč

Výkonný stolní mixér s tepelně a chemicky odolnou nárazuvzdornou nádobou z materiálu ABS. Rozmixuje všechny běžné suroviny včetně ledových kostek.

Kód: DO441BL
Stolní mixér - DOMO DO703BL, 1,5 l
1 089 Kč

Kombinace skleněné nádoby a kvalitně zpracovaného nože se speciálním vroubkováním na ostré hraně zajistí dokonalé rozmixování surovin.

Kód: DO703BL
Elektrický spiralizér NEREZ - DOMO DO9165SP, nerezový
Novinka
1 489 Kč

První elektricky poháněný spiralizér na evropském trhu! Nádoba přístroje je vyrobena z plastů bez obsahu BPA vyhovujícím nejpřísnějším hygienickým normám. Povýší konzumaci...

Kód: DO9165SP
Stolní mixér 1080 W - červený - Boretti B201
5 989 Kč

Stolní mixér v profesionální kvalitě pro domácí použití. Prémiová kvalita, skleněná nádoba a výkoný motor a stylový italský design.

Kód: B201

Se stolními mixéry můžete objevovat, jak je možné efektivně nabít svůj den energií, díky plnohodnotným ovocným či zeleninovým nápojům. Ovocné džusy, koktejly nebo skvělé domácí polévky a omáčky si můžete se stolním mixérem připravit bez velké námahy. Objevte v našem sortimentu malé a skladné mixéry nebo velké mixéry, které vám i uvaří. A příprava těsta? No jistě, pečení Vás se stolním mixérem začne opravdu bavit.

Ovšem jak vybrat stolní mixér? Máme tu pro Vás malý návod...

 • Při výběru se dívejte na příkon
  Příkon především určuje spotřebu elektrické energie. Ovšem má také vliv na výkon mixéru.
  Spodní hranice příkonu by se neměla dostat pod 300 W. 
  Pro mixování tvrdých přísad (ořechy, led) by se měl příkon stolního mixéru pohybovat minimálně kolem 1 000 W.
 • Počet otáček
  Otáčky určují, jak rychle a jak snadno mixér rozmělní pokrm. Doslovně tento parametr udává kolikrát se nůž mixéru při mixování za 1 minutu otočí.
  Spodní hranice počtu otáček by se neměla dostat pod 11 000 ot/min.
  Aby mixér bez problémů mixoval i led, ořechy a semínka, měl by disponovat minimálně 20 000 ot/min.

Najdete zde dvě nejkvalitnější značky a to belgickou rodinnou značku DOMO, která je ve Francii, Německu, Švýcarsku, Rakousku či Holansku považována za synonymum kvality. A také značku BORETTI, která se může zase pochlubit kombinací dokonalého italského designu s kvalitou provedení.