Pánev TALENT PRO TEFAL 28 cm

Kód: 112950
Značka: TEFAL
999 Kč
Skladem

Průměr pánve 28 cm, výška pánve 5,5 cm, 6 vrstvý vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Pro, třívrstvé dno Induction, ergonomická rukojeť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánev TALENT PRO Tefal je zdravotně nezávadná a šetrná k životnímu prostředí. Silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zajišťuje efektivní a rovnoměrný rozvod tepla po celé spodní ploše nádoby. Pánev je opatřena 6 vrstvým nepřilnavým povrchem Titanium Pro a pevným třívrstvým dnem Induction z nerezové oceli.

HLAVNÍ VLASTNOSTI PÁNVE TALENT PRO TEFAL 28 CM:

  •  indikátor teploty Thermo-Spot
  • možno používání i kovového kuchyňského náčiní
  • vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce a trouby
  • ergonomická rukojeť zajišťuje ochranu před popálením
  • možností zavěšení.
  • neobsahuje olovo, kadmium ani kyselinu PFOA
  • průměr 28 cm, výška  5,5 cm

U plynových sporáků volte správnou velikost plamene, u elektrických, sklokeramických a indukčních vařičů je nutné zvolit odpovídající velikost ploténky.

Pro zapékání v troubě pouze do 175°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Materiál: teflon
Průměr (cm): 28

Společnost Tefal byla založena ve Francii v roce 1954. Tehdy vyrobila první nepřilnavou pánev na světě a již více než 50 let je hlavním inovátorem ve výrobě kvalitních hrnců a pánví. Hrnce a pánve TEFAL to není jen jistota vysoce ergonomického, pohledného designu a dokonalé funkčnosti. To co dělá TEFAL tak populárním je především vysoká kvalita nádobí.

Výrobky od TEFALU jsou již od vývoje až po výstupní kontrolu přísně testovány. Odolnost se zkouší horkou čepelí, testuje se možnost oděru vidličkou, otěrem za použití kuchyňských houbiček, apod. Navíc jsou nepřilnavé povrchy TEFALU naprosto zdravotně nezávadné, protože se při výrobě nepoužívají těžké kovy ani kadmium. Můžete se spolehnout, že nádobí od TEFALU vás nezklame.

Na eshopu GASTO získáváte navíc na zboží TEFAL 30 denní záruku pro vrácení zboží a DOPRAVU ZDARMA již od 2.000 Kč.