Elektrická mini trouba - DOMO DO806GO, 20l

Kód: DO806GO
Novinka
Značka: DOMO
1 989 Kč
Skladem

Elektrická pečící mini trouba s vnitřním objemem 20 litrů. Možnost horního a spodního ohřevu i kombinace obou. Nastavitelný termostat a časovač. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická mini trouba DOMO je užitečným pomocníkem do malých kuchyní, kde není možnost velkého sporáku, ale také i jako varianta rychlého pečení když nechcete roztápět troubu sporáku. Je vhodná i na přenášení například na chatu. Díky hornímu, spodnímu i kombinaci obou ohřevů si pečení můžete přizpůsobit podle svých představit. Zabudovaný časovač Vám umožní věnovat se během samotného pečení jiným aktivitám a sám vám připomene, že už máte upečeno.

Více o kvalitě belgické značky DOMO se dozvíte zde...

Parametry:

 • Objem: 20 litrů
 • Nastavitelný časovač: 120 minut se signálem ukončení
 • Regulátor teploty (termostat): 70 – 230°C
 • Přepínač topných těles: spodní ohřev, horní ohřev, horní a spodní ohřev
 • Jednoduché manuální ovládání
 • Příslušenství: kovový rošt, pečící plech, držák na vytahování plechu a podtácek
 • Kvalitně zpracovaná topná tělesa
 • 3 různé polohy roštu (plechu)
 • Rychlé nahřátí: dosažení nejvyšší teploty do 5 minut
 • Rukojeť trouby z nerezové oceli
 • Tepelně odizolovaný celý povrch přístroje = velmi bezpečná manipulace
 • Příkon: 1350-1650 W

Rozměry plechu (š x h x v):  cm
Rozměry plechu vnitřní (š x h x v): cm

Vnitřní rozměry přístroje (š x h x v):  cm
Rozměry přístroje (š x h x v): 44,6 x 37,8 x 27,1 cm
Váha přístroje:  kg

Rozměry balení (š x h x v): 50,3 x 44,5 x 33,4 cm
Hmotnost balení:  kg

Mini trouba splňuje normu EN 60335-2-9:2003 ve znění změny A13:2010, která upravuje maximální teplotu povrchů spotřebičů určených k pečení. U této pečící trouby je tedy zajištěna maximální ochrana proti popálení o vnější části přístroje a to dvojitými stěnami, lepší izolací a dvojitým průhledovým sklem.

Belgický výrobce DOMO

Belgická značka DOMO je členem rodinné belgické firmy Linea2000. Linea se zabývá již od 80 let dovozem spotřebičů na belgický trh a v jejím portfoliu značek najdete nyní DOMO, BORETTI, PRIMO, BELLUX  a QUIGG. Ačkoliv na českém trhu nejsou tyto značky příliš známé, na západ od našich hranic platí za synonymum kvality.  

Značka DOMO vznikla z potřeby vyrábět produkty vlastní značky s ještě vyšší kvalitou a "podle představ majitelů -  rodiny De Voeghtt". Za téměř 30 let existence této značky se sortiment rozrostl na tři stovky spotřebičů z různých oblastí domácího elektra. Kuchyňské spotřebiče (některé se zárukou až 10 let), pomocníci domácího úklidu nebo třeba vinotéky odvádějí dobrou službu v domácnostech po celé Evropě. Zastoupení DOMO najdete v Belgii, Francii, Německu, Švýcarsku, Holandsku, Rakousko či Španělsku. Můžete se spolehnout, že udělají i Vaši domácnost lepší.

DOMO neinvestuje tolik do marketingu, ale prioritou je kvalita. Všechny produkty jsou důsledně testovány při vývoji, výrobě i namátkově při expedici, aby splňovaly vysoké nároky na kvalitu. Společnost Linea2000 se také hlásí ke kodexu BSCI - Business Social Compliance Initiative, který zajišťuje také "morální" kvality všech produktů ve vztahu k zaměstnancům.