Hladký nůž kráječe DOMO DO521S / DO520S

Kód: DO521S-1
Značka: DOMO
410 Kč
Skladem
Originální ocelový nůž kráječe potravin - průměr 19 cm. Díky hladkému ostří je vhodný pro krájení šunky a sýrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Originální náhradní nůž kráječů potravin DOMO DO521S a DOMO DO520S
  • Hladké ostří vhodné pro krájení šunky a sýrů
  • Nůž neobsahuje středovou část

Rozměry nože:

  • Průměr nože: 190 mm
  • Průměr středu: 50 mm
  • Průměr unašeče: 30 mm
  • Rozteč otvorů šroubů: 60 mm

Belgický výrobce DOMO

Belgická značka DOMO je členem rodinné belgické firmy Linea2000. Linea se zabývá již od 80 let dovozem spotřebičů na belgický trh a v jejím portfoliu značek najdete nyní DOMO, BORETTI, PRIMO, BELLUX  a QUIGG. Ačkoliv na českém trhu nejsou tyto značky příliš známé, na západ od našich hranic platí za synonymum kvality.  

Značka DOMO vznikla z potřeby vyrábět produkty vlastní značky s ještě vyšší kvalitou a "podle představ majitelů -  rodiny De Voeghtt". Za téměř 30 let existence této značky se sortiment rozrostl na tři stovky spotřebičů z různých oblastí domácího elektra. Kuchyňské spotřebiče (některé se zárukou až 10 let), pomocníci domácího úklidu nebo třeba vinotéky odvádějí dobrou službu v domácnostech po celé Evropě. Zastoupení DOMO najdete v Belgii, Francii, Německu, Švýcarsku, Holandsku, Rakousko či Španělsku. Můžete se spolehnout, že udělají i Vaši domácnost lepší.

DOMO neinvestuje tolik do marketingu, ale prioritou je kvalita. Všechny produkty jsou důsledně testovány při vývoji, výrobě i namátkově při expedici, aby splňovaly vysoké nároky na kvalitu. Společnost Linea2000 se také hlásí ke kodexu BSCI - Business Social Compliance Initiative, který zajišťuje také "morální" kvality všech produktů ve vztahu k zaměstnancům.