Designové elektrické topení na terasu - DOMO DO7342TV

Kód: DO7342TV
Novinka
Značka: DOMO
5 989 Kč
Skladem

Designové elektrické topení na terasu a pro venkovní použití. Odolnost proti vodě  IP65 s nejmodernější karbonovou infra zářivkou, která umí ohřívat okolí až do 5 metrů bez ohledu na proudění vzduchu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si na terase nebo v altánu teplo jako od sluníčka i v chladnějších teplotách. Výkonné designové elektrické topení belgického výrobce DOMO DO7342TV Vás spolehlivě zahřeje.

Nástup topení již do 3 vteřin od zapnutí díky karbonovým topným tyčím. Výkon 2000 W dokáže ohřát až 32 m2. Dosah až 5 m bez ohledu na proudění vzduchu. Délka kabelu 4 m. Bezpečnostní krytí elektrických částí s odolností IP65 vám zajistí vysokou bezpečnost použití za každé situace včetně sychravých deštivých dní.

Snadná manipulace umožní, že jej můžete snadno přenést, sklidit, postavit podle potřeby. Topné těleso lze odmontovat ze stojanu a umístit na zeď

DO7342TV - Designové elektrické topení na terasu - DOMO - 4

Co znamená krytí IP65? Elektrická část zařízení je chráněna před nebezpečným dotykem jakoukoliv pomůckou, vniknutím prachu úplně a před vniknutím vody je terasové topení chráněno proti tryskající vodě za podmínek, že voda míří 6,3 mm tryskou ve všech úhlech při průtoku 12,5 litrů za minutu při tlaku 30 kN/m2 po dobu nejméně 3 minuty ze vzdálenosti 3 metry. Takže podzimní deštík mu opravdu neuškodí.

Hlavní vlastnosti designového terasového topení DOMO DO7342TV

 • Bezpečné krytí IP65 proti stříkající vodě
 • Díky nové technologii karbonové zářivky topení hřeje do 3 vteřin od zapnutí!
 • Bezpečná krycí mřížka pro zamezení kontaktu prstů a jiných předmětů s topným tělesem
 • Topná hlavice z lehkého, pevného a trvanlivého hliníku
 • Robustní nerezový podstavec
 • Nastavitelná výška stojanu: 112-200 cm
 • Úsporná karbonová infra zářivka s dosahem až 5 metrů
 • Hřejivé infra záření nepřeruší ani průvan vzduchu - topení stále ohřívá předměty v okolí i vás
 • Dostatečný výkon pro ohřátí až 32m2
 • Lze postavit na stojan, nebo připevnit na konzoli na zeď
 • Bezpečnostní pojistka proti přehřátí nebo proti spuštění ve špatné poloze
 • Dlouhý přívodní kabel - 4 metry s extra zesílenou izolací do nejnáročnějších venkovních podmínek
 • Určeno pro venkovní použití za každého počasí
 • Vhodné i pro použití v koupelně

Rozměry balení (š x h x v):  116,5 x 24,4 x 46,7 cm
Hmotnost: 16,3 kg

Šířka topné části: 73 cm
Délka spirály zářivky: 41 cm

Příkon: 2000 W

DO7342TV - Designové elektrické topení na terasu - DOMO - 2

DO7342TV - Designové elektrické topení na terasu - DOMO - 5

DO7342TV - Designové elektrické topení na terasu - DOMO - 6

Belgický výrobce DOMO

Belgická značka DOMO je členem rodinné belgické firmy Linea2000. Linea se zabývá již od 80 let dovozem spotřebičů na belgický trh a v jejím portfoliu značek najdete nyní DOMO, BORETTI, PRIMO, BELLUX  a QUIGG. Ačkoliv na českém trhu nejsou tyto značky příliš známé, na západ od našich hranic platí za synonymum kvality.  

Značka DOMO vznikla z potřeby vyrábět produkty vlastní značky s ještě vyšší kvalitou a "podle představ majitelů -  rodiny De Voeghtt". Za téměř 30 let existence této značky se sortiment rozrostl na tři stovky spotřebičů z různých oblastí domácího elektra. Kuchyňské spotřebiče (některé se zárukou až 10 let), pomocníci domácího úklidu nebo třeba vinotéky odvádějí dobrou službu v domácnostech po celé Evropě. Zastoupení DOMO najdete v Belgii, Francii, Německu, Švýcarsku, Holandsku, Rakousko či Španělsku. Můžete se spolehnout, že udělají i Vaši domácnost lepší.

DOMO neinvestuje tolik do marketingu, ale prioritou je kvalita. Všechny produkty jsou důsledně testovány při vývoji, výrobě i namátkově při expedici, aby splňovaly vysoké nároky na kvalitu. Společnost Linea2000 se také hlásí ke kodexu BSCI - Business Social Compliance Initiative, který zajišťuje také "morální" kvality všech produktů ve vztahu k zaměstnancům.