Kávovar s časovačem a termokonvicí - DOMO DO474KT , 1,2l

Kód: DO474KT
Značka: DOMO
1 589 Kč
Skladem

Překapávací kávovar s možností odloženého startu. Nerezová termonádoba kávovaru. Permanentní vyjímatelný filtr. Objem 1,2 litru. Příkon 1000 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte dva v jednom? Kávovar i čajovar s časovačem a dostatečným objemem pro celou rodinu nebo všechny v kanceláři? Správná volba je náš překapávací kávovar belgického výrobce DOMO DO474KT. DOMO vyrábí kvalitní produkty, které sbírají ocenění v nezávislých českých (dTest) i zahraničních testech.

Ráno na Vás bude v přesně stanovenou dobu čekat vynikající překapávaná káva nebo svěží čaj. Objem kávovaru 1,2 litru pohodlně naplní 10 malých šálků nebo 3 velké "kafáče". Už žádné dřívější stávání, jen lahodná chuť a snadná obsluha. 

Pro přípravu čaje jednoduše do filtru vložte 1 - 3 čajové sáčky, podle toho, jak silný čaj máte rádi kávovar DOMO se o přípravu čerstvého čaje již postará. Díky termokonvici z nerezu vydrží připravený čaj či káva dlouho teplé.

Jistě oceníte také permanentní vyjímatelný filtr, který snadno umyjete a budete používat stále znovu a znovu. A pokud preferujete filtry papírové, můžete použít standardní filtry ve velikosti č. 4.

Hlavní přednosti kávovaru / překapávače s časovačem DOMO DO474KT s termokonvicí:

 • Objem: 1,2 l - 10 šálků
 • Jednoduché elektronické ovládání s LCD displejem
 • Časovač s možností nastavení až na 24 hod
 • Vyjímatelný držák filtru
 • Vyjímatelný permanentní filtr (není potřeba používat papírové filtry)
 • Možnost používat papírové filtry ve velikosti č. 4 (nejsou v naší nabídce)
 • Pojistka proti přehřátí
 • Nerezová termonádoba s velkým madlem a pohodlným naléváním
 • Automatické vypnutí po 5 min nečinnosti
 • Funkce "Anti-drip" zabrání odkapávání při vyjmuté konvici
 • Odměrka na kávu je součástí balení

Rozměry balení (š x h x v): 30 x 42 x 26 cm

Rozměry přístroje (š x h x v) : 20,5 x 21,5 x 36,5 cm

Délka přívodního kabelu: 86 cm

Hmotnost balení: 3,5 kg

Příkon: 1000 W

DO474KT-prekapavac-kavovar-cajovar

 

 

Belgický výrobce DOMO

Belgická značka DOMO je členem rodinné belgické firmy Linea2000. Linea se zabývá již od 80 let dovozem spotřebičů na belgický trh a v jejím portfoliu značek najdete nyní DOMO, BORETTI, PRIMO, BELLUX  a QUIGG. Ačkoliv na českém trhu nejsou tyto značky příliš známé, na západ od našich hranic platí za synonymum kvality.  

Značka DOMO vznikla z potřeby vyrábět produkty vlastní značky s ještě vyšší kvalitou a "podle představ majitelů -  rodiny De Voeghtt". Za téměř 30 let existence této značky se sortiment rozrostl na tři stovky spotřebičů z různých oblastí domácího elektra. Kuchyňské spotřebiče (některé se zárukou až 10 let), pomocníci domácího úklidu nebo třeba vinotéky odvádějí dobrou službu v domácnostech po celé Evropě. Zastoupení DOMO najdete v Belgii, Francii, Německu, Švýcarsku, Holandsku, Rakousko či Španělsku. Můžete se spolehnout, že udělají i Vaši domácnost lepší.

DOMO neinvestuje tolik do marketingu, ale prioritou je kvalita. Všechny produkty jsou důsledně testovány při vývoji, výrobě i namátkově při expedici, aby splňovaly vysoké nároky na kvalitu. Společnost Linea2000 se také hlásí ke kodexu BSCI - Business Social Compliance Initiative, který zajišťuje také "morální" kvality všech produktů ve vztahu k zaměstnancům.