Horkovzdušné fritézy - fritování bez oleje

4 položek celkem
Grilovací mřížka horkovzdušné fritézy DOMO DO509FR, DO469FR
229 Kč

Originální příslušenství k horkovzdušným fritézám DOMO DO509FR a DOMO DO469FR. Grilovací mřížka včetně 3 ks grilovacích jehel.

Kód: DO509FR-1
Horkovzdušná fritéza bez oleje - digitální - DOMO DO509FR, Objem 3,5 l, Příkon: 1500 W, Vyjímatelný fritovací koš s nádobou
ZdarmaZdarma
2 889 Kč

Digitální horkovzdušná fritéza o objemu 3,5 l zvládne připravit až 1,2 kg surovin najednou. Zdravé fritování bez přidání oleje, pouze pomocí cirkulace horkého vzduchu.

Kód: DO509FR
Fritéza
3 289 Kč

Extra velká horkovzdušná fritéza v černém lesku. Digitální displej. Objem 5 l se zvýšeným příkonem. Rychleji připravíte chutné a zdravé jídlo s minimem tuku.

Kód: DO1024FR
Horkovzdušná fritéza 5,5 l - digitální - DOMO DO513FR, Objem 5,5 l, Příkon: 1800 W, Vyjímatelný fritovací koš s nádobou
ZdarmaZdarma
3 399 Kč

Extra velká digitální horkovzdušná fritéza o objemu 5,5 l, s pomocí které si připravíte chutné a zdravé jídlo. Zdravé fritování bez oleje pouze cirkulací horkého vzduchu.

Kód: DO513FR

Neomezujte se a dopřejte si oblíbená jídla s minimem tuku. Milujete hranolky, americké brambory nebo masové kuličky? To vše připravíte nyní i s minimem tuku v horkovzdušné fritéze. Oproti běžným fritézám mohou ty horkovzdušné pracovat i zcela bez tuku, ale pro lepší chuť doporučujeme lžičku dvě přidat. Díky oscilaci horkého vzduchu a minimu oleje si potraviny uchovají svoji originální chuť a třeba hranolky z pravých brambor se stanou kulinářským zážitkem.

Horkovzdušné fritézy zvládnou připravit zdravě hranolky, rybu, krokety, americké brambory, chipsy ze zeleniny nebo třeba masové kuličky. Ke každé horkovzdušné fritéze Vám přibalíme jako pozornost brožurku s recepty, abyste věděli jak začít. Zažijte i Vy ten pocit ze zdravého a voňavého vaření pomocí horkovzdušné fritézy. 

UPOZORNĚNÍ: Pro čtyřčlennou rodinu doporučujeme volit horkovzdušnou fritézu s objemem 5,5 litru DOMO DO513FR zde.  Horkovzdušná fritéza není plnou alternací klasické fritézy. Např. koblížky nebo smažený sýr v ní uděláte jen stěží. Pokud milujete také tyto speciality, můžeme Vám doporučit naše nerezové fritézy s 10 letou zárukou zde.