Raclette gril pro 6 - DOMO DO9188G, pro 6 osob, 800W

Kód: DO9188G
Značka: DOMO
999 Kč
Skladem
Kompaktní raclette gril určený až pro 6 osob.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raclette gril pro 6 osob - DOMO DO9188G

Grilujte se zábavou!

Raclette gril je zábavný. Díky němu vždy budete večeřet s vašimi nejbližšími. Stačí si připravit suroviny ke grilování a můžete zažít společné grilování i během zimních měsíců. Během grilování na pečící ploše si na pánvičkách zároveň ohříváte přílohu nebo zeleninu. Prvotřídní zpracování kovové grilovací, která se snadno udržuje čistá. Společné večeře Vás začnou bavit!

  • Kompaktní raclette gril s kovovou grilovací deskou
  • Grilovací desku je oboustranná -  z jedné strany je plochá a z druhé má žebrování
  • On / off přepínač se světelnou indikací
  • Ideální řešení na menší balkony či kuchyně
  • 6 malých raclette pánvičiček s nepřilnavým povrchem
  • 6 dřevěných špachtlí
  • Dlouhé kroucené topné těleso pro lepší výsledky pečení
  • Grilovací desku lze jednoduše odejmout a umýt
  • Rozměry kovové desky: 21,5 x 30,5 cm

Rozměry balení (š x h x v): 37 x 17,5 x 26 cm

Rozměry přístroje (š x h x v): 34 x 22 x 12,3 cm

Délka přívodního kabelu: 120 cm

Hmotnost: 2,7 kg

Příkon: 800 W

Belgický výrobce DOMO

Belgická značka DOMO je členem rodinné belgické firmy Linea2000. Linea se zabývá již od 80 let dovozem spotřebičů na belgický trh a v jejím portfoliu značek najdete nyní DOMO, BORETTI, PRIMO, BELLUX  a QUIGG. Ačkoliv na českém trhu nejsou tyto značky příliš známé, na západ od našich hranic platí za synonymum kvality.  

Značka DOMO vznikla z potřeby vyrábět produkty vlastní značky s ještě vyšší kvalitou a "podle představ majitelů -  rodiny De Voeghtt". Za téměř 30 let existence této značky se sortiment rozrostl na tři stovky spotřebičů z různých oblastí domácího elektra. Kuchyňské spotřebiče (některé se zárukou až 10 let), pomocníci domácího úklidu nebo třeba vinotéky odvádějí dobrou službu v domácnostech po celé Evropě. Zastoupení DOMO najdete v Belgii, Francii, Německu, Švýcarsku, Holandsku, Rakousko či Španělsku. Můžete se spolehnout, že udělají i Vaši domácnost lepší.

DOMO neinvestuje tolik do marketingu, ale prioritou je kvalita. Všechny produkty jsou důsledně testovány při vývoji, výrobě i namátkově při expedici, aby splňovaly vysoké nároky na kvalitu. Společnost Linea2000 se také hlásí ke kodexu BSCI - Business Social Compliance Initiative, který zajišťuje také "morální" kvality všech produktů ve vztahu k zaměstnancům.