Pánev TALENT PRO TEFAL 21 cm

Kód: 112947
Akce
Značka: TEFAL
799 Kč –19 %
Pánev TALENT PRO TEFAL 21 cm
799 Kč –19 % 649 Kč
Poslední kus

Průměr pánve 21 cm, výška pánve 5,5 cm, 6 vrstvý vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Pro, třívrstvé dno Induction, ergonomická rukojeť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánev TALENT PRO Tefal je zdravotně nezávadná a šetrná k životnímu prostředí. Silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zajišťuje efektivní a rovnoměrný rozvod tepla po celé spodní ploše nádoby. Pánev je opatřena 6 vrstvým nepřilnavým povrchem Titanium Pro a pevným třívrstvým dnem Induction z nerezové oceli.

HLAVNÍ VLASTNOSTI PÁNVE TALENT PRO TEFAL 21 CM:

  •  indikátor teploty Thermo-Spot
  • možno používání i kovového kuchyňského náčiní
  • vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce a trouby
  • ergonomická rukojeť zajišťuje ochranu před popálením
  • možností zavěšení.
  • neobsahuje olovo, kadmium ani kyselinu PFOA
  • průměr 21 cm, výška  5,5 cm

U plynových sporáků volte správnou velikost plamene, u elektrických, sklokeramických a indukčních vařičů je nutné zvolit odpovídající velikost ploténky.

Pro zapékání v troubě pouze do 175°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE !!!
Záruka: 2 roky

Společnost Tefal byla založena ve Francii v roce 1954. Tehdy vyrobila první nepřilnavou pánev na světě a již více než 50 let je hlavním inovátorem ve výrobě kvalitních hrnců a pánví. Hrnce a pánve TEFAL to není jen jistota vysoce ergonomického, pohledného designu a dokonalé funkčnosti. To co dělá TEFAL tak populárním je především vysoká kvalita nádobí.

Výrobky od TEFALU jsou již od vývoje až po výstupní kontrolu přísně testovány. Odolnost se zkouší horkou čepelí, testuje se možnost oděru vidličkou, otěrem za použití kuchyňských houbiček, apod. Navíc jsou nepřilnavé povrchy TEFALU naprosto zdravotně nezávadné, protože se při výrobě nepoužívají těžké kovy ani kadmium. Můžete se spolehnout, že nádobí od TEFALU vás nezklame.

Na eshopu GASTO získáváte navíc na zboží TEFAL 30 denní záruku pro vrácení zboží a DOPRAVU ZDARMA již od 2.000 Kč.